NAJBLIŻSZY KURS STERNIKA MOTOROWODNEGO

Kalmar na Targach Zbrojeniowych

Klub płetwonurków Ligi Obrony Kraju „KALMAR” miał okazję podczas Targów zbrojeniowych, które odbyły się w Kielcach zaprezentować swoją podwodną działalność. Przy naszej ekspozycji można było porównać wyposażenie nurka z lat 60-tych z obecnie używanym, obejrzeć film z wyjazdów nurkowych i poczuć się choć przez chwilę jak nurek, a na każde pytanie dotyczące nurkowania i wrażeń jakie są pod wodą odpowiadali doświadczeni płetwonurkowie Kalmaru. W trakcie trwania Targów nasi klubowicze odwiedzali także wystawców, których działalność jest także związana z wodą. Zainteresowanie Naszym klubem było bardzo duże, za co serdecznie dziękujemy!

Powiązane artykuły

Niniejsza strona korzysta z ciasteczek, które pomagają nam widzieć kto i kiedy nas odwiedza. Więcej informacji o tym przeczytasz tutaj:wszystkoociasteczkach.pl