2015
• I miejsce w klasyfikacji drużyn WOPR – XIV Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Grup Szybkiego Reagowania na wodzie w Chańczy.
– Dodatkowo wyróżnienie Wceminister Obrony Narodowej dla drużyny.
Skład drużyny: Bebelski, Krzyżanowski, Niziołek, P.Ziewiec.
• II Zimowe drużynowe Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Ratownictwie Wodnym
– 3 miejsce w klasyfikacji generalnej – drużyna I
Skład drużyny: Wilk, Niziołek, Borek, Stępień.
– 3 miejsce w akcji ratunkowej z użyciem deski ortopedycznej
Skład drużyny: Bebelski, Krzyżanowski, Fiutowski, Walkiewicz.
2014
• III miejsce – XIII Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Grup Szybkiego Reagowania na wodzie w Chańczy.
– I miejsce w klasyfikacji drużyn WOPR.
Skład drużyny: Bebelski, Wójtowicz, Borek, P.Ziewiec.
• III miejsce – I Zimowe drużynowe Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Ratownictwie Wodnym w Ożarowie.
Skład drużyny: Bebelski, Wilk, Walkiewicz, Fiutowski.
2013
• I miejsce – XII Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Grup Szybkiego Reagowania na wodzie w Chańczy.
Skład drużyny: Bebelski, Krzyżanowski, Jelonek, P.Ziewiec.
2012
• I miejsce – XI Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Grup Szybkiego Reagowania na wodzie w Chańczy.
– Dodatkowa nagroda PCK dla najlepszej drużyny w konkurencji reanimacji na fantomie.
Skład drużyny: Bebelski, Krzyżanowski, Jelonek, Wojtyszek.
2011
• II miejsce – X Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Grup Szybkiego Reagowania na wodzie w Chańczy.
– I miejsce w klasyfikacji drużyn WOPR.
Skład drużyny: Bebelski, Wójtowicz, Marcula, Orczyk.
• I miejsce – Mistrzostwa Polski Grup Operacyjnych i Interwencyjnych w Starachowicach.
Skład drużyny: Bebelski, Wójtowicz, Marcula, Orczyk.
• II miejsce – Mistrzostwa Polski Grup Operacyjnych i Interwencyjnych w Starachowicach.
Skład drużyny: Krzyżanowski, Jelonek, Wojtyszek, Kotowski.
• Indywidualne Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Ratownictwie Wodnym w Starachowicach.
– I miejsce – S. Ziewiec – Klasyfikacja generalna
– I miejsce – Krzyżanowski -Rzut rzutką rękawową do celu,
– I miejsce – S. Ziewiec – Rzut rzutką koszową,
– I miejsce – S. Ziewiec – Resuscytacja na fantomie,
– II miejsce – Orczyk – Klasyfikacja generalna,
– II miejsce – Stępień – Styl dowolny 100m,
– II miejsce – Jelonek – Resuscytacja na fantomie,
– II miejsce – S. Ziewiec – Rzut rzutką rękawową do celu,
– III miejsce – Orczyk – 50m holowanie manekina,
– III miejsce – Marcula – Rzut rzutką rękawową do celu,
– III miejsce – Marcula – Rzut rzutką koszow.
• II Otwarte Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w płetwonurkowaniu w Starachowicach.
Skład drużyny I: Orczyk, S.Ziewiec, Jelonek, Wójtowicz.
Skład drużyny II: Krzyżanowski, Bebelski, Wojtyszek, Kotowski.
Wyniki:
– II miejsce – S. Ziewiec- 100m z zakładaniem sprzętu i ABC,
– II miejsce – Kalmar Starachowice I (drużynowo) – 50m holowania manekina,
– III miejsce – Orczyk – 100m na bezdechu pomiędzy aparatami,
– III miejsce – Orczyk – 100m z zakładaniem sprzętu i ABC,
– III miejsce – S. Ziewiec – 200m z ubieraniem sprzętu ABC,
– III miejsce – Orczyk – Indywidualna klasyfikacja generalna,
– III miejsce – Kalmar Starachowice II (drużynowo) – 50m holowania manekina,
– III miejsce – Kalmar II (drużynowo) – Sztafeta 4x100m.
2010
• I miejsce – X Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Grup Szybkiego Reagowania na wodzie w Chańczy.
Skład drużyny: Bebelski, Krzyżanowski, Wójtowicz, Marcula.
• II miejsce – I Otwarte Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w płetwonurkowaniu w Starachowicach.
Skład drużyny: Bebelski, Spadło, Wójtowicz, Chmolowski.
2001
• III miejsce – we współzawodnictwie klubów płetwonurkowych LOK.