Bierzemy udział w Otyliadzie

Wielkimi krokami zbliża się nocny maraton pływacki „Otyliada” 2017, w którym będą brać udział również członkowie klubu płetwonurków Kalmar. Pozostało już tylko 5 dni!
OTYLIADA jest to największa masowa impreza pływacka w Polsce, w której do tej pory wzięło już udział ponad 8 tysięcy osób. Impreza ta ma zasięg ogólnopolski od roku 2011. Dla jednych OTYLIADA jest okazją do zabawy w wodzie, dla innych sprawdzeniem swoich możliwości pływackich.

Serdecznie zapraszamy do zapisów na stronie www.otyliada.pl/index.php ,a także w dniu imprezy, która rozpoczyna się w już w najbliższą sobotę o godzinie 18!

Więcej informacji pod nr tel.: 609 352 242

otyliada