NAJBLIŻSZY KURS STERNIKA MOTOROWODNEGO

Wyjazd szkoleniowo-wypoczynkowy na Hel

W dniach 01-10.08.2016 odbył się wyjazd szkoleniowo-wypoczynkowy na Hel dla płetwonurków z naszego klubu i ich osób towarzyszących. Płetwonurkowie podczas wyjazdu poznawali historie i kulturę życia na półwyspie helskim oraz doskonalili swoje umiejętności podczas nurkowania we wrakach zatopionych w Zatoce Puckiej m.in. na popularnej w środowisku nurkowym „Bryzie” znajdującej się na głębokości 21 metrów. Był to kuter zbudowany w Stoczni Gdańskiej, który swoją służbę rozpoczął w 1965 roku, a zakończył dopiero w 2001 roku jako kuter łącznikowy Polskiej Marynarki Wojennej. Jednostkę tę zatopiono w 2009 roku w celach szkoleniowych. W szkoleniu brali udział również najmłodsi członkowie klubu, którzy w przyszłości chcą zostać płetwonurkami


Powiązane artykuły

Niniejsza strona korzysta z ciasteczek, które pomagają nam widzieć kto i kiedy nas odwiedza. Więcej informacji o tym przeczytasz tutaj:wszystkoociasteczkach.pl