NAJBLIŻSZY KURS STERNIKA MOTOROWODNEGO

Rekreacyjny wyjazd do Zakrzówka

zakrzowek-20-09-2016-6

Kolejny wyjazd członków kluby płetwonurków Kalmar do zalanego kamieniołomu w Krakowie. Pogoda sprzyjała, humor dopisywał, a nurkowanie odbyło się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów udział wzięło 17 członków klubu.

Odprawę przed zejściem do wody przeprowadził prezes klubu p. Marek Basiak. Poinstruował on wszystkich o zasadach bezpieczeństwa, a także przedstawił po krótce historię akwenu. Wspomniał także, że podczas II wojny światowej pracował tutaj nasz Papież Jan Paweł II. Po przeprowadzeniu odprawy i podzieleniu się na grupy, wg kwalifikacji oraz umiejętności płetwonurkowie kolejno schodzili pod wodę. Doskonalili swoje umiejętności nurkowe i czerpali z tego maksymalną przyjemność na popularnym „Zakrzówku”.

Młodsi adepci nurkowania mieli okazję wiele nauczyć się od starszych i bardziej doświadczonych kolegów, którzy bardzo chetnie dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zrobienia podstawowych uprawnień nurkowych w naszym klubie i uczestniczenia w tej zabawie razem z nami!

zakrzowek-20-09-2016-100

zakrzowek-20-09-2016-82

Zapraszamy do szerszej fotorelacji z wyjazdu nurkowego  KALMARA do naszej galerii.

Powiązane artykuły

Niniejsza strona korzysta z ciasteczek, które pomagają nam widzieć kto i kiedy nas odwiedza. Więcej informacji o tym przeczytasz tutaj:wszystkoociasteczkach.pl